Pasirūpinkite savo automobiliu

Žiemos periodas praėjo. Laikas įvertinti nuostoliu ir atnaujinti savo automobilį. Žiema nepraeina be pėdsakų. Deja dažniausiai tai pasireiškia naujais korozijos židiniais, įbrėžimais. Jei kėbulas nesurūdijo tai jį užteks nupoliruoti. Kėbulo poliravimas padengs visą jį gražia vientisa nestora dažų danga. Taip metalas bus apsaugotas nuo išorės veiksnių, o automobilis įgaus labai gerą estetinę išvaizdą.

Jei automobilio durelių apačios iš vidaus pradeda rūdyti jas reikia remontuoti nelaukiant kol rūdys išsiplės. Tas vietas reikia labai stipriai iššveisti, sutepti geru rūdžių surišėju su cinku, o po to išpurkšti plastikine – gumine danga (pvz. baranex ar gravitex). Mechaninis rūdžių nušveitimas pašalins rūdis. Surišėjas neleis plisti likusiems mažiems korozijos židiniams. O jo polimerinė cinko danga neleis susidaryti naujoms rūdims. Guminė – plastikinė danga “Gravitex” apsaugos paviršių nuo drėgmės. Per šios dangos sluoksnį iki kėbulo neprieis drėgmė, o be drėgmės nebus ir korozijos. Ant viršaus visą šį sluoksnį galima gražiai perdažyti. Tada automobilis įgaus visiškai nepriekaištingai gerą išvaizdą.

Jei žiemą ir vasarą važinėjate skirtingais ratlankiais tai vasarą pats laikas juos perdažyti. Gražiai nudažius paprastus skardinius ratlankius jie atrodys neblogiau nei lengvojo lydinio ratlankiai, o kainuos daug pigiau. Bus pigesnis jų remontas sulanksčius ratus. Apskritai auto dažymas yra ne tik grožio funkcija, bet ir metalo saugojimas nuo rūdžių.