Keletas populiarių žaidimų, kurių pagalba anglų kalbos galima mokytis smagiu būdu

Žaidimai – tai smagus būdas, galintis padėti žmonėms įvaldyti anglų kalbą ir imti laisvai kalbėti angliškai. Priklausomai nuo to, kokį žaidimą pasirinksite, jis turės daug įtakos besimokančiojo anglų kalbos žinių lygiui. Štai keletas populiarių žaidimų, kurių pagalba galėsite smagiu būdu mokytis anglų kalbos.
Žaidimai pradedantiesiems
Šie žaidimai gali būti tiek linksmi ir smagūs, tiek lavinantys. Kaip pavyzdį, galima paimti mokyklos mokinius, o ne anglu kalbos kursai vilniuje – mokytojui dirbant su vaikais, lygiagrečiai keliauja smagumas ir mokymasis. Mokslo įdomumas ir linksmumas gali nulemti, ar vaikas toliau bus suinteresuotas mokytis anglų kalbos, ar ne. Taigi, kokie žaidimai gali sudominti? Vieni iš geriausių žaidimų pradedantiesiems, kurie sudomins bet kokio amžiaus asmenis, yra domino ir kartuvės. Kartuvių žaidimo metu mokoma abėcėlės ir žodyno, o domino žaidimo metu mokoma angliškų skaitmenų, kadangi žaidėjai turi garsiai pasakyti, kur jie deda domino kaladėlę.
stalo zaidimaiŽaidimai vidutinio lygio anglų kalbos žinovams
Vidutinio lygio besimokantieji gali gauti daug naudos iš tokių žaidimų kaip: Šarados. Šio žaidimo dalyviai negali kalbėti gimtąja kalba, todėl tai yra puikus būdas paskatinti parodyti tai, ką jie išmoko. Anglų kalbos sklandumas pasiekiamas kartojimo būdu, todėl kitas būdas, kaip vidutinio lygio kalbos žinovai gali praktikuotis anglų kalbą – sukurdami grandininę istoriją. Dėstytojas turi ant lentos užrašyti žodį ar frazę ir paprašyti kursų dalyvių užbaigti grandinę. Šis žaidimas tęsiasi tol, kol visų dalyvių sukurtų sakinių grandinių dėka užbaigiama istorija ar trumpas pasakojimas. Grandininės istorijos yra geras būdas padėti besimokantiesiems labiau nusimanyti apie anglų kalbos žodžius ir jų naudojimą.
Žaidimai pažengusiojo lygio anglų kalbos žinovams
Šie žaidimai paprastai labai panašūs į tuos, kurie siūlomi vidutinio lygio anglų kalbos žinovams. Tokie žaidimai kaip Anagramos ar Žodžių loto, gali paskatinti studentus pamankštinti liežuvius ir mokytis tarimo.
Žaidimai internetu
Yra daugybė interneto svetainių, kuriose siūlomi įvairiausi žaidimai, pritaikyti skirtingiems anglų kalbos žinių lygiams. Šie žaidimai idealiai tinka besimokantiesiems žaisti vieniems, arba keičiantis paeiliui.