Kas yra Black Hat SEO?

Seo pasaulyje, mes nuolatos kalbamės apie tai, kaip reikėtų vengti black hat seo naudojimo. Kalbamės apie jo pavojų, naudą, o galiausiai ir pasekmes arba rezultatus. Noriu pakviesti pasakyti apie tai, kas yra Black Hat SEO.
Glaudžiai tariant, Black Hat Seo yra toks seo procesas, kuriuo metu atliekame įvarius optimizavimo triukus, kurie griežtai draudžiami Google paieškos sistemos taisyklėse.Svetainių turėtojams sukurtas Google Webmaster Guide(Liet. Tinklapio administratoriaus gidas) kuris apibrėžia, koks seo procesas yra leidžiamas ir koks neleidžiamas Google paieškos sistemoje. Paieškos gigantas gali sukurti bet kokias taisykles kokias tik nori, ir jeigu Jūs jas laužysite – Google pasirinks, ar leisti apsireikšti Jūsų svetainei paieškos rezultatuose ar ne.
Galų gale, kiekvienas SEO adwords reklama profesionalas, pasisako už būti paieškos sistemos manipuliavimą seo versle – ir tai nėra blogas dalykas. Google norės surasti Jūsų svetainę, taip pat norės sužinoti, apie ką konkrečiai yra tas tinklapis. Po viso šito, jų darbas yra atpažinti svetaines, kurios gali suteikti daugiau naudos sistemos vartotojams – jų toks darbas. Todėl jeigu turite tinklapį apie mašinų verslą, Google norės, kad tinklapis būtų optimizuojamas mašinų verslui, t.y. pagal kriterijus, atitinkančius raktinius žodžius.
Kokie yra Black Hat SEO metodai? Visi Black Hat SEO metodai siekia vieno – padaryti svetainę išsiskiriančią iš kitų.Į šiuos metodus įeina:
• Atgalinių nuorodų pirkimas, arba atvirkščiai – atgalinių nuorodų talpinimas savo svetainėje už tam tikrą kainą. Google už tokius dalykus baudžia.• Daugybės tinklapių kūrimas, siekiant sukurti atgalines nuorodas į kitus tinklapius – draudžiama, nes yra laikoma kaip nuorodų piramidė.• Paslėpto teksto kėlimas į svetainę. Negalima talpinti jokio teksto ta pačia spalva kaip ir puslapio fono, arba labai mažu šriftu, kuris nėra matomas puslapyje. • Proxy serverių naudojimas, generuojant tūkstančius neorganinių lankytojų su skirtingais IP adresais.• Plagijuoto turinio naudojimas. Juo pasinaudojant galima suteikti lankytojui įvaizdį, kad svetainė yra vertinga ir turi daug naudingo turinio.
Žinoma, yra daugybė kitų black hat SEO naudojimo technikų, ir jų daugėja kiekviena dieną. Jų daugėja dėl to, kad Google darbuotojai periodiškai atnaujina algoritmą, kuris kuo toliau tuo daugiau suseka nešvariai į paieškos rezultatų viršūnes iškeltų tinklapių. Pabaigai noriu pabrėžti, kad labiausiai naudojamas būdas yra nekokybiškų atgalinių nuorodų rinkimas. Jas renka šimtais, siekiant sukurti geresnį įvaizdį Google paieškos sistemai ir taip padidinti savo vertę.