Kaitinimosi kubilai kitose šalyse.

Kaitinimosi kubilo populiarumas Lietuvoje įgauna stulbinamą pagreitį ir tai jau atrodo toks neatsiejamas Lietuviams dalykas, jog galima pamanyti, kad lietuviai ir išrado šį puikų daiktą. Deja ir šį kartą lietuviai nebuvo pirmi. Kaitinimosi kubilas atkeliavo iš Tolimųjų Rytų, tiksliau iš Japonijos, kur sėdėjimas karštame vandenyje yra labai sena tradicija. Dabar kaitinimosi kubilai yra paplitę po visą pasaulį. Tačiau vis tiek nederėtų nuvertinti lietuvių, nes mūsų gaminami kubilai yra vieni patikimiausių ir kokybiškiausių pasaulyje. Dauguma prekeivių užsienio šalyse vežasi kubilus iš Lietuvos. Mūsų kaitinimosi kubilai yra tokie geri todėl, kad lietuviai yra labai darbštūs amatams taip pat mūsų tautiečiai labai mėgsta šį daiktą ir sugeba jį kruopščiai pagaminti. Taipogi Lietuvoje turime nemažai brandžių miškų, iš kurių medienos išeina puikūs kaitinimosi kubilai.

Tačiau, jei kalbant tik apie Europą, tai kaitinimosi kubilai yra populiariausi Skandinavijos šalyse. Taip yra todėl, kad ten yra šalčiausias klimatas Europoje, o kas gali būti geriau šaltą žiemos dieną, kai aplink sninga, o Jūs sėdite karštame, garuojančiame kubile, kuris stovi vidury Jūsų kiemo. Savaime suprantama, kad tokio malonumo neišeitų patirti, pavyzdžiui, Italijoj, kurioje klimatas yra ganėtinai karštas.

Kaitinimosi kubilai taip pat po truputi pradeda populiarėti Lietuvių pamėgtoje Anglijoje. Ten jie dar nėra taip išpopuliarėję kaip Lietuvoje, tačiau inovatyvūs verslininkai, bei emigravę lietuviai nemiega ant laurų ir po truputi įvedinėja kaitinimosi kubilus į Anglijos rinką. Dažniausiai anglai kaitinimosi kubilus vadina wooden hot tubs(išvertus medinis kaitinimosi kubilas), tai parodo, kad jie įpratę, jog kubilai yra mediniai, nors mes žinome, kad vis populiarėja ir plastmasiniai kubilai. Taip pat galite išgirsti anglus sakant wood fired hot tubs(išvertus medžiu kūrenami kaitinimosi kubilai). Tai irgi parodo, kad anglų galvoje kaitinimosi kubilai yra kūrenami mediena, tačiau egzistuoja tikrai daugiau alternatyvių šildymo būdų, pavyzdžiui, dujos ar elektra.

Taigi kaitinimosi kubilai po truputi populiarėja visame pasaulyje. Jei esate kaitinimosi kubilų fanas ir žadate emigruoti iš Lietuvos, galite nesibaiminti dėl pamėgto kubilo, nes jį rasite ir kitose šalyse.