Kaip priderinti spalvotus ir karnavalinius lęšius

Nešiojant spalvotus kontaktinius lęšius atsiveria visiškai naujos galimybės. Pavyzdžiui, tai leidžia jums pakeisti ne tik savo akių spalvą, bet ir stilių. Kitaip tariant, visuomet galima parinkti kontaktinius lęšius prie atitinkamų drabužių ar atvirkščiai – drabužius parinkti prie spalvotų kontaktinių lęšių. Aptarkime kelis variantus:

  • Jeigu jūs dažnai darote manikiūrą ir nešiojate karnavalinius kontaktinius lęšius, tai puiki galimybė suderinti šiuos du akcentus. Paeksperimentuokite ir parinkite jums tinkamą atspalvį arba piešinuką, kuris atsikartotų ir ant kotaktinio lęšio, ir ant jūsų nagų. Pavyzdžiui, populiarumą įgauna karnavaliniai kontaktiniai lęšiai su futbolo kamuolio atvaizdu – tai kodėl juodais ir baltais rutuliukais kartu nenulakavus nagų?
  • Kontaktinius lęšius galima derinti ne tik prie manikiūro ir drabužių, bet dar ir prie veido, o tiksliau – prie makiažo. Žinoma, toks variantas nėra tinkamas kiekvienai dienai, tačiau vakarėliuose (pavyzdžiui, Helovino šventėje) tai yra puiki galimybė išsiskirti iš minios. Pavyzdžiui, prieš ryškiai oranžinių linijų ant skruostų puikiai tiks raudoni arba oranžiniai kontaktiniai lęšiai. Tokiu būdu galima sukurti daugybę įvairių įvaizdžių karnavalui. Pavyzdžiui, labai populiaru užsidėti ryškiai raudonus kontaktinius lęšius, išbalinti veidą pudra ir apsivilkti grafo Drakulos kostiumu.
  • Jeigu jūs turite pakankamai laiko, noro ir finansų, įvairių spalvų kontaktinius lęšius AirOptix Aqua taip pat galima derinti ir prie drabužių. Paprastai tai užima nemažai laiko ir reikalauja daug fantazijos, tačiau tinkamai parinkus spalvotus lęšius ir drabužius, tokį įvaizdį galima panaudoti ne tik vakarėlyje, bet ir kiekvieną dieną darbe.
  • Kurdami naująjį įvaizdį nepamirškite ir apie savo plaukų spalvą, kurią taip pat galima susieti su jūsų akimis. Pavyzdžiui, prie juodos plaukų spalvos puikiai tiks ryškesni žydros spalvos lęšiai, o prie rudų – žalsvos. Spalvotų lęšių pagalba galima kurti ne tik ekscentrišką, bet ir natūralų įvaizdį, todėl jeigu turite kokių nors originalių idėjų, nebijokite jų įgyvendinti ir kasdieniniame gyvenime.

kontaktiniai lesiaiTačiau nepamirškite, kad nešioti spalvotus (ir ypač karnavalinius) lęšius kiekvieną dieną gali būti kenksminga jūsų sveikatai, todėl verčiau nešiokite juos tik ypatingomis progomis.