Greitieji kreditai

Greitieji kreditai yra puikus ir greitas pinigų šaltinis, jei tik teisingai juo pasinaudosite. Keletas patarimų, kuriais reikėtų pasinaudoti norint greitai pasiskolinti.
greiti kreditaiJūs turite gerai apgalvoti, ar pinigų Jums tikrai labai reikia, ar tiesiog tik labai smarkiai kažko užsinorėjote. Nereikia pinigų skolintis pramogoms, prabangos prekėms, lošimams. Visada reikia iš pradžių ieškoti kitos išeities ir tik tada griebtis grietųjų kreditų.
Paieškokite informacijos apie paskolų įmonę UAB „LSV Intergroup“, iš kurios ruošiatės skolintis. Tarp daugybės tokias paslaugas siūlančių įmonių, gali pasitaikyti ir nesąžiningų bendrovių. Paskaitykite interneto atsiliepimus, paklausinėkite informacijos pas pažįstamus. Kelios valandos, praleistos ieškant naudingos informacijos, gali sutaupyti pinigų, nervų ir laiko ateityje.
Labai gerai įsiskaitykite į sutartį. Nors gali atrodyti, kad nėra kuo domėtis, o viskas ir taip labai aišku, galite smarkiai nukentėti ir turėti rūpesčių nors ir dėl vieno trumpo sakinio. Jei skaitant Jums iškilo klausimų, būtinai klauskite įmonės atstovo. Jei atstovas vengia atsakyti į klausimus, nusuka kalbą kitur, verčiau pasiieškokite kitos paskolų bendrovės. Atkreipkite dėmesį, ar nėra paslėptų mokesčių. Pavyzdžiui, jei pradelsite grąžinimo įmoką, Jums gali atsiųsti laišką, kuris kainuos iki 50 litų.
Įsitikinkite, kad galėsite sumokėti įmokas laiku. Vėlavimas gali sukelti Jums didelių problemų. Negana to, kad gausite brangiai kainuojančius raginimo susimokėti laiškus, gali tekti turėti reikalų su antstoliais. Taip pat susigadinsite savo kredito istoriją. Tai gali Jums pakenkti ateityje, jei norėsite pasiimti stambesnę greita paskola iš banko, ar netgi sutrukdyti gauti būsto paskolą.
Kai grąžinate vieną greitąją paskolą, nesusigundykite iš karto pasiskolinti sekančią. Yra žmonių, kurie greituosius kreditus skolinasi vieną po kito. Tai reiškia, kad nemokate suvaldyti savo finansinių srautų. Taip skolintis yra labai brangu, todėl tai daryti reikia tik ištikus rimtai bėdai.
Jei jau pasiskolinote, labai rimtai sekite savo pajamas bei išlaidas. Patogu jas tiesiog susirašyti, kad matytumėte, kiek ir kam išleidžiate pinigų, kur galėtumėte pataupyti. Galite tam pasinaudoti kompiuterinėmis programomis, kurios labai vaizdžiai pateiks ataskaitas apie Jūsų pinigų srautus. Stenkitės išvengti situacijų, kai reikia brangiai skolintis.